Бисер црвено Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Седиште Качулка Задните Обтекател За Јамаха YZF1000 R1 2004 2005 2006 r1 YZF yzf YZFR1 yzfr1 1000
Новак - 6 %

Бисер црвено Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Седиште Качулка Задните Обтекател За Јамаха YZF1000 R1 2004 2005 2006

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 1353.00
Достапност:


Одговара за Јамаха YZF1000 R1 2004-2006
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
YZF1000 R1 2004-2006
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
1kg
боја:
Бисер Црвена

Избор на клиент