1000pcs Телефонски Приклучок од 3,5 mm 5 pin стерео аудио приклучок за 3 столбови слушалка приклучокот преку дупка DC30V 0.5 A
Новак - 5 %

1000pcs Телефонски Приклучок од 3,5 mm 5 pin стерео аудио приклучок за 3 столбови слушалка приклучокот преку дупка DC30V 0.5

Достапно за нарачка
DEN 4560.00
DEN 4332.00
Достапност:


Телефон Џек Дијаметар 3.5 mm 5 pin стерео приклучок за 3 столбови слушалка приклучокот преку дупка DC30 V 0.5 Не locators
Дијаметар 3.5 mm
Оценка 30 V 0.5 A
5 терминали
Преку Дупка
за 3 Столбови стерео аудио приклучок
Спакувани во рефус
Некои игли може да биде отстранет, ве молиме ги споделите со нас, ако постои барање,ви благодариме.
Rohs сертификат датотека ќе бидат обезбедени еднаш побара
PDF формат спецификација датотека ќе бидат обезбедени еднаш барање
Директориум За Навигација

За производот

Бренд Име:
RTLECS
Број На Модел На:
PJ-306E
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Производ:
Телефонски Приклучок
Пакет:
преку дупка
Столбови за приклучок:
3 Столбови
Функција:
Прав Агол Не locators
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
Примена:
Осветлување, Аудио
Тип:
Телефонски Приклучок

Избор на клиент