Роуз Црвени Дијаманти Strapless Поместена Се Отвори Страна Сплит Средината На Теле Секси Фустан Клуб Носат Жените Партија Фустани Година Vestidos Де Феста
Новак - 11 %

Роуз Црвени Дијаманти Strapless Поместена Се Отвори Страна Сплит Средината На Теле Секси Фустан Клуб Носат Жените Партија Фустани

Достапно за нарачка
DEN 1164.00
DEN 1036.00
Достапност:


Ткаенини : Микро Влакна
Три Бои : Бела, Црвена, Црна, Сина , Црвена Роза
Една Големина : Биста Должина : 80-9 5 cm Половината Должина : 70-86cm Фустан Должина : 1 0 5cm

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Дијаманти
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
amer2c10
Материјал:
Полиестер,Најлон,Чипка
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
Strapless
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
2504
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
фустан стил:
Секси & Домот
Возрасна Група:
Возрасни (20-45 години)
Пазарна Цена:
САД$65.00/парче
Бои:
Бела, Црвена, Црна, Сина , Црвена Роза
Достапни Големини:
една големина
Големина Мерења:
Биста на 80-95cm, Половината Должина 70-86cm, Фустан Должина 105cm
Погодни Прилики:
Банкет,ноќен клуб,Танц, Забава, Свадба и сл.
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Избор на клиент