4Pcs/set 10.5 см Кол Кујнски Прибор Стрела Одбор Увеселителен парк mouse pad Мини Стрела Одбор Првенство Брег Пијат Шише Пиво Пијалаци Првенство Душеци
Новак - 30 %

4Pcs/set 10.5 см Кол Кујнски Прибор Стрела Одбор Увеселителен парк mouse pad Мини Стрела Одбор Првенство Брег Пијат Шише Пиво

Достапно за нарачка
DEN 396.96
DEN 278.00
Достапност:


Карактеристики :
1. Стрела-одбор пијат coasters ќе им помогне на вашиот стакло погоди место во секое време. Чувајте ги вашите пијалоци на целта и вашиот tabletops без влага знаци со Bullseye Coasters.
2. Совршена како подарок за некој близок, пријател или само за себе, нема да бидете разочарани со оваа фантастична Bullseye
Спецификации :
1. Материјал : Пластични & Гума
3. Количина : 4 Pcs
4. Големина : 104mm*104mm*6mm 4 парчиња Мини Стрела Одбор
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
VKTECH
Обликот:
Круг
Материјал:
Пластични & Гума
боја:
како Слика
Големина:
104mm*104mm*6mm
Количина:
4pcs

Избор на клиент