Преносни Powerbank Анти Удар Водоотпорен Bluetooth Звучници, Сардина Отворено Безжичен USB 2*3W Звук Кутија ТФ HIFI Стерео Звучници
Новак - 12 %

Преносни Powerbank Анти Удар Водоотпорен Bluetooth Звучници, Сардина Отворено Безжичен USB 2*3W Звук Кутија ТФ HIFI Стерео Звучници

Достапно за нарачка
DEN 11904.00
DEN 10476.00
Достапност:


Feactures :
* Bluetooth V4.0 Водоотпорен+Моќ Банка
* Водоотпорен, Dustproof, Анти-нула, Shockproof, Висока температура Отпорни на Говорникот
* Стилски и исклучителен изглед
* Hi Fi јасна и гласна звучен излез
* Вграден микрофон овозможува да се одговори на повик додека го слушате музика
* IP44 Водоотпорен Одделение, одличен за надворешна спорт и рекреација и патување
* Англиски јазик за Гласовни Прашува функција
* Се користи како 4000 MAH моќ банка за полнење на телефонот или другиот уред во итни случаи
Спецификација :
Поддршка : Bluetooth, ТФ-картичка Линија во, водоотпорен, моќ банка ,вграден микрофон рацете слободни
Поддршка за безжичен контрола преку wirelss уред
Ingress protection : IP6
Кога говорникот се поврзе со телефон, уред поддршка објави дојдовни телефонски број и повторно бирање на последниот дојдовен повик
Совршен звук : 3 W*2
Моќ банка функција, изградена во 4000 м-р батеријата
Материјал : ABS со гума масло
Тоа може да го поддржи музички формати : MP3, WMA,WAV, FLAC
Батеријата може да ги поддржи игра time : 8-12 часа;
Говорникот, големина : 66*66*176 MM
Поддршка на дланка-бесплатни кога ќе одговорите на повик (со МИКРОФОН)
Bluetooth далечинска контрола : на 10 метри
Пакет inlcudes :
1 x Водоотпорен Bluetooth Звучник
1 x USB Кабел
1 x Аудио Линија
1 x упатство

За производот

боја:
Црна
Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
8W
Поддршка Apt-x:
No
Водоотпорен:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Репродукција Функција:
MP3,Радио
PMPO:
8W
Фреквентен Опсег:
2KHz-20KHz
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
комуникација:
Bluetooth,ПОМОШЕН
Звучник Тип:
Преносни
Бренд Име:
Теал
екран:
No
Број На Модел На:
T05
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Кабинетот Материјал:
Пластични
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Извор На Енергија:
Батеријата
Функција:
Никој
Вграден Микрофон:
Yes
Посебна Карактеристика:
Мини, Безжични, Преносни
Аудио Излез:
Dual
Говорникот Структура:
Запечатени
Интерфејс Тип:
USB
Говорникот Класификација:
звучник
комуникација:
Безжична+Жичен
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Избор на клиент