4 Бои Ѕиден Држач Бања Ѕид Складирање Чување Рек Организатор Туш Ѕид Полица со Вшмукување Чаша за чување toiletries
Новак - 44 %

4 Бои Ѕиден Држач Бања Ѕид Складирање Чување Рек Организатор Туш Ѕид Полица со Вшмукување Чаша за чување toiletries

Достапно за нарачка
DEN 542.88
DEN 304.00
Достапност:


Карактеристики :
Идеален бања полица за чување toiletries
Тоа исто така може да се користи за филтрирање на вода за јадења или друг прибор
Со два suckers, тоа може да биде прикачена на ѕид за да зачувате простор
На suckers се лесно да се додадат на мазна површина, како што се керамички, стаклени или од не ' рѓосувачки челик
Како да го Користите :
1. Избришете ѕидот да се направи чисто.
2. Unscrew на suckers.
3. Прикачување на suckers на ѕидот.
4. Заостри пластични капаци suckers.
5. Поврзете се на решетката со suckers.
Спецификации :
Материјал : Пластика
боја : Сина, Бела, Розова, Зелена
Објектот Големина : 26 * 12 * 7cm / 10.2 * 4.7 * 2.8 во
Објектот Тежина : 233g / 8.2 оз
Морон Дијаметар : 6cm / 2.4 во
1 x Бања Полица
2 x Suckers
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Број На Модел На:
Ѕиден Држач Бања Ѕид Складирање Полица
Тип:
Две-парче
Бренд Име:
SANGEMAMA
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Големина:
26 * 12 * 7cm
тип 1:
ѕиден држач
weigth:
233g
Количина:
1pcs
Модел:
90553
тип 2:
Бања Полица
Морон Дијаметар:
тип 3:
бања полица за чување toiletries
Функција:
Со два suckers

Избор на клиент