10pcs LCD Дигитален Затворен за Ладилник на Температура на метар -10~50 степен Фрижидер Фрижидер Термометар следи 10%
Новак - 8 %

10pcs LCD Дигитален Затворен за Ладилник на Температура на метар -10~50 степен Фрижидер Фрижидер Термометар следи 10%

Достапно за нарачка
DEN 609.60
DEN 561.00
Достапност:

10pcs LCD Дигитален Затворен за Ладилник на Температура на метар -10~50 степен Фрижидер Фрижидер Термометар следење
Ве молиме забелешка во вашата нарачка бојата што сакате,или ние испрати во случаен избор,ви благодариме за разбирањето Технички Параметри : Температура дијапазон : -10 степени на +50 степени Грешка : плус или минус 1 степен Средина : Температура -5 степени на +50 степени Резолуција : 0,1 степени Машина големина : 48 × 28.6 × 15.6 mm Дисплеј големина : 36 × 16mm Димензии : 45 × 25.7 mm Напојување : две копчето батерии (Батерија Тип : LR44 / AG13 напон : 1.5 V) (не се вклучени)

За производот

Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
1
Стил:
Стои Станица
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Теорија:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
JUANJUAN
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
Копчето Батеријата
Употреба:
Внатрешна

Избор на клиент