2pc/Set да се Шие На Везови Печ Цвет Деколте Applique Закрпи За Облека, Извезена Parches Bordados Ropa AC0643
Новак - 28 %

2pc/Set да се Шие На Везови Печ Цвет Деколте Applique Закрпи За Облека, Извезена Parches Bordados Ropa AC0643

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 691.00
Достапност:


2pc/Set да се Шие На Пони Везови Печ Цвет Деколте Applique Закрпи За Облека, Извезена Applique Parches Bordados Ropa Шиење Додатоци AC0643
Тип На Производ : Печ, Чипка Applique, Мотив,Шиење Материјали, Шиење Додатоци, Материјали За Шиење
Функција : Еко-Пријателски, 3 D, рачно изработени, се Шие на,
Техника : Везени,Везови
Основната Ткаенина : Watersoluable Ткаенина
Модел : Цвет, Флорални
Предмет : Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Внимание : Под Дејство На Фустанот Е Со 2 Поставува
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или Сингапур Пост). Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Веб-страница или 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето.Вистински Датумот на Породување Е Предмет на Сопствени и Локални Логистичка Статус. Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар. Ако Не Примите Објект На Време, ве Молиме да се Земе Време да Контактирате со нас.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок.Врати пратката shouldbe sentback во оригиналниот пакет (или добро заштитени)in14days по приемот. Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат за врати товар. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации.Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас.
Ние сме семејство во сопственост на бизнис, и ние да се служеа илјадници клиенти од целиот свет. Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не преку контакт продавачот сега копчето, ни остави порака или испратете ни e-mail . Повеќето пораки да се одговори во рок од 24 деловни часа. Ние работиме 5 дена во неделата (Забелешка : Купувачи кои користат бесплатен е-мејл како AOL, Yahoo, одговорот е-мејл може да падне во вашиот несакана пошта кутија. Ве молиме испратете e-mail директно или обидете се да го испрати е-мејл од страна на друга сметка).

За производот

Големина:
29x13cm/Small, 45x20cm/Large
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
AC0643
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Објект:
Печ, Чипка Applique, Мотив,Шиење Прибор, Прибор За Шиење
Функција:
Еко-Пријателски, 3D, рачно изработени, се Шие на
Ткаенини:
watersoluable ткаенина
Количина:
1 Големо Парче+1 Мало Парче
Шема:
цвет, цвеќиња, Растенија
Опсегот:
Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Голема Големина:
45x20cm
Мали Димензии:
29x13cm

Избор на клиент