ПЕРФОРМАНСИ 1500 RPM СПОЈКИ ИЗВОРИ ЗА СКУТЕРИ СО 125cc 150cc GY6 152QMI 157QMJ МОТОРС

ПЕРФОРМАНСИ 1500 RPM СПОЈКИ ИЗВОРИ ЗА СКУТЕРИ СО 125cc 150cc GY6 152QMI 157QMJ МОТОРС

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


ПЕРФОРМАНСИ 1500 RPM СПОЈКИ ИЗВОРИ ЗА СКУТЕРИ СО 125cc 150cc GY6 152 QMI 157 QMJ МОТОРС
Спецификација :
Овој производ е погоден за 152 QMI 157 QMJ сина 1500 RPM.3 производи како што е прикажано 125cc 150cc (жолта) за Извршување 1500 Rpm вртежен момент Извори за Скутер GY6
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

За производот

Број На Модел На:
125 150
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE

Избор на клиент