година Нови BOHO Рака Плетенка Морски Полжав Pendant Ткаенина Рака Синџир Жените рачен часовник Додатоци ЗА Relogio РА Feminina PulseiraZB108
Новак - 45 %

година Нови BOHO Рака Плетенка Морски Полжав Pendant Ткаенина Рака Синџир Жените рачен часовник Додатоци ЗА Relogio РА Feminina

Достапно за нарачка
DEN 494.40
DEN 272.00
Достапност:


Цел износ помалку од US$8.0 , ние ќе брод стоки преку редовни mail,која не мора следење на информации,лесно да се изгуби и бавно испорака. Ако пратката се изгубат во испраќањето,ние не нудиме надоместок.Ви благодариме.Или можете да платите малку повеќе задолжен за препорачана Пошта,која може да се следи,а тоа е повеќе да се гарантира.
Цел износ повеќе од US$8.0, ние ќе брод стоки преку препорачана Пошта,која може да се следи,а тоа е повеќе да се гарантира.
Ние предлагаме,сите mail регистрирани.Не ми пречи толку малку пари,Ние може да се добие artical она што ние сакаме е најважниот.Не мислите дека е така??!!
Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Бесплатен превозот преку Продавачот метод,вие ќе ги пратите на вашиот пакет од страна на www.17track.net. Или можете да разговарате со нас,ние ќе песна за тебе!!!
Ние сме накит додатоци Производство на фабриката.Добредојдовте на ОЕМ и wholeslae рефус количество.Бидете сигурни дека ќе ви понудат најдобра цена за вашиот посака квалитет.Се надевам дека се направи една долгорочна деловна соработка со вас!!!
Секој купувачот ќе добие бесплатен дар!!!
Не заборавајте да преземат некои накит за вашите деца,
кликнете на линкот :
Детали За Производот :
2016 година Нови BOHO Рака Плетенка Морски Полжав Pendant Ткаенина Рака Синџир Жените рачен часовник Додатоци ЗА Relogio РА Feminina Pulseira ZB108
Стил : Жените Мода нараквици алка Кварц рачен часовник Рака Накит
Тип : Шарм Хривнија Рачен Часовник
Материјал : Алуминиумски
Движење : Кварц
Бендот Должина : About24cm
Dial Дијаметар : About4cm
Бендот Ширина : About2cm
Тежина : 65g/парче
Одговара : Жени,Дама,Жени,Девојки
Пакување : Sigle Opp вреќа
Следниве се види подарок пакување во кутии :
На некои Повеќе Поврзани објекти :

За производот

Метална боја:
6pcs микс
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кристал
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Синџир Тип:
ткаенина синџир
Должина:
24cm
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Подарок,Фестивал,Промоција
Опис:
Жените Девојка Мода Нараквици Алка Види Накит Додатоци
Движење:
Кварц
Производство Канал:
На пазарот нашите сопствени производи
Пакување:
Една OPP вреќа
Погоден за:
Девојки, Жени,Дама,Женски
Dial Дијаметар:
4cm
Бендот Ширина:
2cm
Отпорност На Вода :
NO
Бои:
3 бои за да изберете

Избор на клиент