Висок квалитет Оригинални Кристали Од Сваровски Прстени Мода Накит Свадба Прстени За Жените трговија на големо
Новак - 20 %

Висок квалитет Оригинални Кристали Од Сваровски Прстени Мода Накит Свадба Прстени За Жените трговија на големо

Достапно за нарачка
DEN 475.20
DEN 380.00
Достапност:


За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Топката
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
baffin
Број На Модел На:
4441
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
производ тежина:
6g
Материјал:
Сваровски Елементи Кристали
Повод:
Подароци

Избор на клиент