HATOLY За Capa Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL Случај Флип СТП Кожа & Силикони Случај За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL Маска <
Новак - 12 %

HATOLY За Capa Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL Случај Флип СТП Кожа & Силикони Случај За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL Маска

Достапно за нарачка
DEN 201.12
DEN 177.00
Достапност:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[ Број на модел ] : За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500 KL 5.0 инчен
[Материјал] : Направени Од Високо Квалитетна Кожа + Меки Силиконски
[Функција] : Моден стил + Флип Кожа + Телефонот Holster + Мулти-Боја
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Со Картичка Џеб
дизајн:
Бизнис,Слатки,Шарени
Големина:
For Asus Zenfone 2 Laser Phone Case ZE500KL 5.0 inch
Компатибилен Бренд:
за Asus
Мобилен Број:
Случај За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL 5.0 инчен
Материјал:
Силикони ,СТП Кожа
дизајн:
Со Картичката Слотови , Стојат Функција
Стил:
Четири-лист детелина Шема Паричникот Случај
Staus :
На Продажба ,Трговија На Големо Поддршка
Бесплатен превозот :
Поддршка
боја:
Црна ,Кафеава ,Сива , Виолетова ,Сина ,Розова

Избор на клиент