Мотоцикл Тело Обтекател Завртки Шпиц Брзина Fastener Клипови Завртка Пролет Bolots Ореви За Јамаха Suzuki Хонда VFR800 CBR125R CBR600F

Мотоцикл Тело Обтекател Завртки Шпиц Брзина Fastener Клипови Завртка Пролет Bolots Ореви За Јамаха Suzuki Хонда VFR800 CBR125R

Достапно за нарачка
DEN 380.16
Достапност:


НИ 8.99 / парче НАС 35.99 / парче НАС 7.2 / парче НАС 6.98 / set НИ 33.99 / пар НИ 12.99 / парче НАС 12.49 / set НИ 16.09 / пар НИ 16.09 / пар НИ 10.99 / парче НАС 5.59 / пар НИ 5.83 / парче
состојба 100% сосема нов бои : сина/портокал/црна/зелена/златниот/сребрена материјал тип : CNC алуминиум лесно да се инсталира Fitment : За поголемиот број на мотор. за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw MV Агуста Benelli Vespar Hyosung Moto Guzzi 55 Huell Yoshimura hayabusa HYPERMOTAROD BUELL и така на целата година пакетот вклучува 1 Сет на Обтекател Завртки (10 парче)

За производот

Бренд Име:
YOWLING
Година:
повеќе година
Име На Модел:
FB
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
CNC
Специјални Функции:
мотор тело обтекател
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Боја:
Портокал
is_customized:
Yes
Fitment:
За KAWASAKI/KTM/ЈАМАХА/SUZUKI/ХОНДА/DUCATI/BMW/APRILLIA/BENELLI ИТН.
Бои:
сино/портокал/црна/зелена/златниот/сребрена/црвена
Материјал:
CNC алуминиум
Функција:
универзална одговара 6mm завртки

Избор на клиент