Panasonic ЕТ-LAL500 Оригинални Замена Светилки за PT-LB280U,PT-LB300,PT-LB300U,PT-TW250,PT-TW340,PT-TW341R Проектори

Panasonic ЕТ-LAL500 Оригинални Замена Светилки за PT-LB280U,PT-LB300,PT-LB300U,PT-TW250,PT-TW340,PT-TW341R Проектори

Достапно за нарачка
DEN 6432.00
Достапност:


Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Опис 100% НОВИ Оригинални Голи светилка со домување
Тип : проектор гола сијалица со домување модел : ЕТ-LAL500 Замена проектор сијалица животен век : 2000-3000 Часа. Лесно да се инсталира. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Квалитет Гаранција : 150 дена по испорака
Погоден За Следните Проектори : одговара PANASONIC PT-LB280 U
одговара PANASONIC PT-LB300
одговара PANASONIC PT-LB300 U
одговара PANASONIC PT-TW250
одговара PANASONIC PT-TW340
одговара PANASONIC PT-TW341 R
одговара PANASONIC PT-TW341 RU
одговара PANASONIC PT-TX210
одговара PANASONIC PT-TX210 U
одговара PANASONIC PT-TX310
одговара PANASONIC PT-TX310 U
одговара PANASONIC PT-TX400
одговара PANASONIC PT-TX400 U
одговара PANASONIC PT-LW330
одговара PANASONIC PT-LW280
одговара PANASONIC PT-LB360
одговара PANASONIC PT-LB330
одговара PANASONIC PT-LB280
одговара PANASONIC PT-TW341
одговара PANASONIC PT-LB332
одговара PANASONIC PT-X2730 STC
одговара PANASONIC PT-TW342
одговара PANASONIC PT-TW343 R
одговара PANASONIC PT-TX312
одговара PANASONIC PT-TX402
одговара PANASONIC PT-LW362 A
одговара PANASONIC PT-X3231 STC
.....
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се ЕМС, E-EMS,DHL, итн. (во зависност од секоја земја),
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС. или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл.( Освен Оддалечена Област ) ЕМС : руската Федерација, Бразил, Аргентина, Перу, Чиле, Турција, Индија, Итн
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!

За производот

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
ЕТ-LAL500

Избор на клиент