Doogee Х5 пред камера поправка замена додатоци за Doogee Х5 Телефон Бесплатен превозот+Следење на број
Новак - 9 %

Doogee Х5 пред камера поправка замена додатоци за Doogee Х5 Телефон Бесплатен превозот+Следење на број

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 436.00
Достапност:


оригиналниот Doogee Х5 пред камера поправка замена додатоци за Doogee Х5 Телефон Бесплатен превозот+Следење на број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

За производот

Број На Модел На:
DOOGEE Х5
Бренд Име:
ebuydoor

Избор на клиент