девојки чевли вистинска кожа Т-Рака бела морнарица бебе чевли убава свадба, крштевка чевли за деца половина сандала SandQbaby нови
Новак - 20 %

девојки чевли вистинска кожа Т-Рака бела морнарица бебе чевли убава свадба, крштевка чевли за деца половина сандала SandQbaby

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 652.00
Достапност:


Материјал :
Горниот : кравја кожа
Обвивка : pigskin
Outsole : Tpr(Флексибилна)
Т-Рака ,Лепенка на Затворањето, За Полесно и ИСКЛУЧУВАЊЕ.
Возраст :
Сите leathers се ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ,(тестираат преку САД CPSIA тестирање).
Тестирање извештај може да се обезбеди ако е потребно.
чевлите се за 0-5years деца.
Големина(САД/ЕВРА/INSOLE/ДОЛЖИНА) :
6/20/12.3 см
6.5/21/12.8 cm
7/22/13.3 см
7.5/23/13.8 cm
8/24/14.3 см
8.5/25/14.8 cm
9/26/15.3 см
9.5/27/15.8 cm
10/28/16.3 см
10.5/29/16.8 cm
11/30/17.3 см
11.5/31/17.8 cm
12/32/18.3 см
Боја :
Покажа во слики
Тежина :
0.3 килограми
MOQ :
1pairs
Поддржува микс цел.
Нашите големини се разликуваат од реалните U. С големина или Евра големина
Единствениот стандард за да изберете големина е да се измери деца нога должина.
Нашите чевли се широки, ако бебето нога не е широк или тесен, pls додај 0.5-1cm само, не повеќе. Ако нога е широк, pls додадете 1-1.5 cm
Нашата единствена ширина е околу 6.5-7cm
Опис :
КОНТАКТ СО НАС НА :
Pls користите Онлајн Разговор или едноставно да ни испратите порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Само се чувствуваат слободни да го контактирате со нас треба да имате повеќе прашања.
Уживајте во вашиот онлајн шопинг со нас ! Ви благодариме !
Sand Q бебе со секој чекор од радост!

За производот

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Fretwork
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
SANDQ БЕБЕ
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
TPR
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојка
Поставата:
pigskin
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција:
Дише
Декорација:
Cut-Испис
is_customized:
Yes

Избор на клиент