YAOPEI Високи Перформанси TPMS вентилот на Гумата За Buick Гуми Притисок Систем за Следење Сензор Поправка на комплет
Новак - 17 %

YAOPEI Високи Перформанси TPMS вентилот на Гумата За Buick Гуми Притисок Систем за Следење Сензор Поправка на комплет

Достапно за нарачка
DEN 623.04
DEN 517.00
Достапност:


Гуангжу КИП Autoparts Ко.Ltd
Вентилот на гумата за сензор на гуми притисок систем за следење (TPMS)
Автомобил направи : за Buick
Големина : Стандард
Капа : Црна пластична капа
Пакет : 4 парчиња/polybag
Време на испорака : Рок 7days откако ќе се потврди на налози
Слики како што следува :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress. 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Гаранција :
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.
3. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
1.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
2.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Добра Повратна Информација :
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !

За производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Специјални Функции:
Стандард
Објектот Висина:
3mm
Објектот Должина:
5mm
Бренд Име:
YAOPEI
Име На Модел:
--
Материјал Тип:
Стандард
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
4mm
Објектот Тежина:
0.05kg
Автомобил Производител:
за buick

Избор на клиент