Моден Висок Квалитет Памук, Лен Нордиските Геометрија Плус, Точка, Плоштад Декоративни Фрли Перница Случај Перница Покрива Троседот Дома Декор
Новак - 23 %

Моден Висок Квалитет Памук, Лен Нордиските Геометрија Плус, Точка, Плоштад Декоративни Фрли Перница Случај Перница Покрива Троседот

Достапно за нарачка
DEN 216.00
DEN 167.00
Достапност:


Материјал : Тенок Лен&Памук
(1)Големина Приближно : 43cm * 43cm (17 инчен * 17 инчи) Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,
но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитет
Назад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени слика
Отвори : Zip
Ова е САМО перница Покрие без вметнување
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Ние сме една фабрика. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа , ве молиме проверете го тоа внимателно. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
1. Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2. Ве молиме контактирајте не преку порака, e - mail, или трговија со датот.
3. Проверете пакетот и објектот внимателно.
1. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален ( 3 ѕвезди ) или негативни ( 1-2 ѕвезди ) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

За производот

Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Број На Модел На:
45cmx45cm
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
KYYZROZZZ
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Техника:
Плетени
Употреба:
Седиштето На Столот,Подот,Јога,Нога,Отворено,Постелнина,Седиште,Пет Ледените Подлога Божиќ
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска

Избор на клиент