E0161 Велосипед Компас Бел Висок Квалитет на Метални Ѕвона Велосипед Додатоци за Патот Планински Велосипед

E0161 Велосипед Компас Бел Висок Квалитет на Метални Ѕвона Велосипед Додатоци за Патот Планински Велосипед

Достапно за нарачка
DEN 176.64
Достапност:

времето за испорака По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. Ви благодариме и имаат убав ден. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Ако имате посебни побарувачката на боја, ве молиме испратете порака до нас.
13218 Велосипед Бел
start10952276635748066
Боја ќе бидат испратени на случаен избор.Ви благодариме за разбирањето! 3. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами.
Внимание : 1. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка.

За производот

сертификација:
CE
Број На Модел На:
E0161
Материјал:
Метал
Тип:
Компас Бел
Големина:
Bell Diameter

Избор на клиент