5*12mm Lapis Lazuli Heishi Roundel Мет Монистра 15pc промет на големо со парична Казна Мода жените добра Мушка Должина Висок квалитет
Новак - 15 %

5*12mm Lapis Lazuli Heishi Roundel Мет Монистра 15pc промет на големо со парична Казна Мода жените добра Мушка Должина Висок

Достапно за нарачка
DEN 863.52
DEN 734.00
Достапност:


Добредојдени сте да Купите трговија на Големо
Карактеристики :
Бренд Име : Нова
Монистра, Големина : 6mm 8мм 10мм
Должина(Приближно) : 14-15 инчи
Конверзија : 1 mm=0.03937 инчен
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Сликата е зголемена за да се покаже детали, ве молиме погледнете опис на фактичката големина
Конверзија : 1mm= 0.03937 инчен или 1inch=25.4 mm
превозот
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-10 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Нови
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU

Избор на клиент