E0996 Гроздобер велосипед Гроздобер Ѕвона Големи ѕвона звучи многу посебни Electroplating добар квалитет

E0996 Гроздобер велосипед Гроздобер Ѕвона Големи ѕвона звучи многу посебни Electroplating добар квалитет

Достапно за нарачка
DEN 714.24
Достапност:

За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. времето за испорака По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами.
13218 Велосипед Бел Гроздобер велосипед Гроздобер ѕвона Големите ѕвона на Големи ѕвона Звучи многу посебни Добра позлата квалитет Дијаметар : 80mm Висина : 50mm
Внимание : 1. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1.Ви благодариме за разбирањето! 3. Ви благодариме и имаат убав ден. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет.

За производот

Големина:
80mm *50mm
Материјал:
позлата
Број На Модел На:
E0996
Тип:
Обичен Бел
сертификација:
ca

Избор на клиент