SSEA Сосема Нов лаптоп RU Тастатурата за ASUS F83V F83T F81E F83S F83Cr F83Se F83T X82L X82Q X82S X85 X88S X88V руската Тастатура
Новак - 5 %

SSEA Сосема Нов лаптоп RU Тастатурата за ASUS F83V F83T F81E F83S F83Cr F83Se F83T X82L X82Q X82S X85 X88S X88V руската Тастатура

Достапно за нарачка
DEN 769.92
DEN 732.00
Достапност:


3 Месеци Гаранција
Состојба : Нова
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

За производот

боја:
Црна
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
F83Vd F83Vf X82CR
Бренд Име:
SSEA
Компатибилен Бренд:
ASUS
Име:
Други

Избор на клиент