Двојно herringbone декорирани кашмир ткаенина задебелена двојно мантил ткаенина и на самото место тоа во есен и зима

Двојно herringbone декорирани кашмир ткаенина задебелена двојно мантил ткаенина и на самото место тоа во есен и зима

Достапно за нарачка
DEN 1824.00
Достапност:


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар
1#
2#
3#
6#
9#
10#

За производот

боја:
1, 2, 3, 6, 9, 10, 11
Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Плетени
Шема:
Обоена
Материјал:
Волна / Кашмир
Тип:
руно ткаенина
Функција:
Водоотпорен
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Стил:
Dobby
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Tricot

Избор на клиент