GORBEN Бренд Класичната Сребро Полирање Кварц Мажите Џеб Види Круг Римски Број Ѓердан Relogio Де Bolso Подарок Мажите се Види
Новак - 15 %

GORBEN Бренд Класичната Сребро Полирање Кварц Мажите Џеб Види Круг Римски Број Ѓердан Relogio Де Bolso Подарок Мажите се Види

Достапно за нарачка
DEN 429.60
DEN 365.00
Достапност:

GORBEN ЏЕБ ВИДИ SHINP СО СЛЕДЕЊЕ NUMBR. Карактеристики на производот : - Дијаметар : За 4.8 см - Дебелина : Околу 1,5 см - Половината Синџир Должина : Околу 32cm - Тежина : околу 55g - отворат Флип Предната Маска со Притиснете го Копчето на Врвот за да се Види Пакет Содржина : - 1 x Џеб Watch - 1 x Синџир

За производот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Gorben
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
0.050 m
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Функција:
Еднонасочно
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
види џеб
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
GO18
ФОБ Синџир:
половината синџир
со кутија:
кутија сет
кутија материјал:
Parper
боја:
Сребро.

Избор на клиент