47*120*30мм 150ml Стаклени Шишиња Силикони Затка Завртка Алуминиумско Капаче Празни Хемиски Шишиња Стаклени Тегли Храна Ампули 24 компјутери

47*120*30мм 150ml Стаклени Шишиња Силикони Затка Завртка Алуминиумско Капаче Празни Хемиски Шишиња Стаклени Тегли Храна Ампули

Достапно за нарачка
DEN 3264.00
Достапност:


Име : Стаклено шише
150ml Стаклени Шишиња Силикони Затка Завртка Алуминиумско Капаче Празни Хемиски Шишиња Стаклени Тегли Храна Ампули
>>>добредојдовте на нашата продавница
-Нашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!
големина : 47*50*34mm, 47*70*34mm, 47*90*34mm, 47*120*34mm
Капацитет : 50мл,80ml,100ml,150ml
Висина : 50mm,70mm,90mm, 120mm,
Дијаметар : 47 mm
Вратот дијаметар : 30 mm
количина : 24 шишиња со капа и Силиконски Контејнери во листата цена
боја : Транспарентна шишиња капа
Тип : Стаклени Шишиња Со Завртка Алуминиумско Капаче Силикони Контејнери Затка
употреба : Запечатување до Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, од Стакло botellas, Стаклени тегли подарок шишиња Фармацевтски Капсула Течна Храна Контејнери
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.
Се враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

За производот

боја:
50мл, 80ml, 100ml, 150ml
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Големина:
M
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
A
Капацитет:
0-100ml
Функција:
Еко-Пријателски
Пакување:
>10
Материјал:
Стакло
Мирудии Сад стилови:
маска
Тип:
Запечатување до Шишиња
10> Пакување:
10>>10
Капацитет:
150ml Стаклени Ампули
боја:
јасно стаклени шишиња
Користење на:
Хемиски Шишиња
Corks:
Силиконски Затка
Празен:
Стакло Контејнери
Стаклени Шишиња, Тегли:
Стаклени Тегли
Капа:
Завртка Алуминиумско Капаче
завртка капа:
Leakproof шишиња

Избор на клиент