Должината/14CM,120PCS Лажни Hyacinth Букет Вештачки Пена ЈП Лаванда,DIY Декорација за Торта,Гарланд,Свадба Centerpieces Дома
Новак - 15 %

Должината/14CM,120PCS Лажни Hyacinth Букет Вештачки Пена ЈП Лаванда,DIY Декорација за Торта,Гарланд,Свадба Centerpieces Дома

Достапно за нарачка
DEN 620.16
DEN 527.00
Достапност:


>> Пакување : 10 Pieces/Пакет,12 Bundles,120pieces/многу
>> Боја : Како на сликата,затоа што екранот е различно за секого,па тоа ќе имаат малку боја разлика,ви благодариме за разбирањето!
>> . Ако имате било каков проблем кога ќе се добие стока,ве молиме контактирајте ме во навремено,ние ќе се обидеме потрудиме да slove тоа ,ве Молиме да не даде во лоша преглед па случајно,ви Благодариме!
>>> Внимание : Оваа ставка се многу убави, Но Пена жито лесно да падне ,ве Молиме да не го купите, ако ќе го предвид тоа, ви благодариме за разбирањето!!!
плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Како да се плати со друг метод на плаќање, ве молиме да се најдат на овој линк за детали
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Повратни информации
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас, ви Благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
политика на враќање
1. Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .за да се избегне недоразбирање ,ве Молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
2. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Ви благодариме за вашето разбирање.
3. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
4.За размена/Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на дека веднаш откако ќе се добие врати објектот.
без данок решение
ние ја прогласи како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
пакет
пакет круг, со балон филм да избегне да биде скршен на патот,и го Стави во тетрапак.
Ние обезбедуваме Freeshipping само со нормален mail со Кина Пост

За производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Лаванда
Бренд Име:
NYAConfetti
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
SH-085
Обликот:
lavanda вештачки
Материјал:
пена
Вкупната Должина:
За 14CM(5.51 Инчи)
цвет на матични:
за 7-8 CM
Користи:
декоративни,украс,DIY ќе картичка или подарок кутија
Пакување:
10pieces/пакет,12bundles,120pieces/многу
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Избор на клиент