Бесплатен Превозот Солидна Месинг Хром Рака Туш Неколку Стилови Рачни Тушеви со Туш Носителот,Туш Црево Бања Производи

Бесплатен Превозот Солидна Месинг Хром Рака Туш Неколку Стилови Рачни Тушеви со Туш Носителот,Туш Црево Бања Производи

Достапно за нарачка
DEN 816.00
Достапност:


За производот

Инсталација Тип:
Рака Држете
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Бренд Име:
Shamanda
Број На Модел На:
2029
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Материјал:
Дувачкиот
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Туш форма:
Плоштадот/Круг
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Додатоци:
Рачни
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Никој
Обликот:
Плоштадот/Круг

Избор на клиент