водоотпорен XPE nonslip целосна опкружувачки RHD автомобил патосници за 7 СЕРИЈА XRV Pirus Мерцедес C/E/GLA/ML десната рака се вози автомобили
Новак - 11 %

водоотпорен XPE nonslip целосна опкружувачки RHD автомобил патосници за 7 СЕРИЈА XRV Pirus Мерцедес C/E/GLA/ML десната рака се

Достапно за нарачка
DEN 10800.00
DEN 9612.00
Достапност:


Ве молиме распрашува нашата онлајн зедницата однапред или оставете порака на вашиот автомобил модел,направени година,и душеци боја сакате, ако цел,ценети со вашата поддршка!

За производот

Боја Име:
Црна, беж, Сива, кафе, Браун
Тип На Објект:
Матс & Теписи
740Li-Година:
2012,2013,2015,2011,2014
Име На Модел:
сите
Објектот Ширина:
64
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Висина:
55
Објектот Должина:
65
Објектот Тежина:
4.7
Специјални Функции:
автомобил патосници
BMW Модел:
740Li
Тип На Објект:
десната рака се вози автомобил душеци
Модел:
Посебен автомобил полн опкружувачки влошки
колекција:
Целосна wraparound
Боја Класификација:
црна,беж,сива,кафеава
Состојки:
81% (inclusive) за 90% (inclusive)
Шема:
Цврста
Комбинација:
Пет посебни
Вид На Налепница:
посветен автомобил патосници
Автомобил Направи:
БИЛО
Материјал Тип:
XPE

Избор на клиент