DC 3-12V 21500RPM Ротари Брзина Висок вртежен момент Електричен Мотор
Новак - 25 %

DC 3-12V 21500RPM Ротари Брзина Висок вртежен момент Електричен Мотор

Достапно за нарачка
DEN 527.04
DEN 396.00
Достапност:


Опис : Широко се користи во соларни бојлери, shredders, електрична печка, фаза осветлување, електричен прекинувач, автоматски mahjong машина, и Интелигентни модел на автомобил, Интелигентни модел на автомобил, далечински контрола на автомобил, авион, брод, и др.
Земја на Производство
КИНА
Материјал
Електрични Дел
Нето Тежина
50g
Пакет Содржина
1 x DC Мотор
Главната Боја
Сребро Сива
Отценети
DC 3-12 V
Бриши Брзина
21500 RPM
Вратило Дијаметар
2mm
Должина На Вратило
8mm/0.31"
Големината На Телото
34 x 24mm/1.3" x 0.94"(H*D)
Иглички
2

За производот

Тип:
Опрема Мотор
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
VT2016732885

Избор на клиент