Заштита од радијација

Заштита од радијација

Достапно за нарачка
DEN 907.20
Достапност:

Сребрени влакна полиестер влакна помеша ткаенини
Производ Бр. : YSILVER11#
Состав : SILVERFIBER55% POLY45%
Ширина : 150 CM
Боја : сива / розова / сина / виолетова
Функција : заштита од Радијација
Се користи за : заштита од Радијација платно
НАПОМЕНА : се продаде објектот е метри,а не од страна на метар,1 метри е за 66 cm долги,на ткаенина ширина е 150 см.

За производот

Техника:
Ткаени
Бренд Име:
БЛОК EMF
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
no
Плетени Тип:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
Тип:
На сребрени влакна полиестер
Број На Производ:
YSILVER11#
боја:
сива / розова / сина / виолетова
Ширина:
150cm
Тежина:
82g/метри
fuction:
заштита од радијација
Технологија:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
користат за:
заштита од радијација платно

Избор на клиент