година нови модни Тркачки Автомобил Авто Трки Спортски Ѕид Винил Налепница Гаража Оркестарот за Човекот Пештерата livingroom спалната соба бесплатен превозот
Новак - 24 %

година нови модни Тркачки Автомобил Авто Трки Спортски Ѕид Винил Налепница Гаража Оркестарот за Човекот Пештерата livingroom

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 328.00
Достапност:


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен
Големина : За мали 10.3"x22.5" медиум 16"x35cm
Материјал : ПВЦ
Можат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, клима-состојба, и автомобил на телото
Answer : ___________________________ Note : Како налепница е голем, па ние ќе брод тоа се свитка.Ви благодариме
Како да го користите :
Изберете мазна, чиста и сува површина. Кора на налепници од лист, еден по еден
Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа нека е можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно,ако е потребно.
Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.
Ако имате меури, да земе една игла да понесе нив.
Чистење на мазна површина пред лепење на
Пакет Содржина :
1 PC Спалната соба Ѕид Налепници Оркестарот Бесконечност Симбол Зборот Љубов Винил Уметност
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : )
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Внимание За Украина Пријатели :
1. Ве молиме да го пополните вашето име и презиме ( најмалку 2 зборовите : ) при донесувањето на плаќање. : )
Драг пријател,ако имате било какви проблеми ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафена, Портокалова
Големина:
Medium, Small
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Европа
Бренд Име:
HWHD
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
2size

Избор на клиент