Hismith Вибратор Секс машина за Жени Мажи со вибратори Вагината првенство Продолжување Род НИ велика БРИТАНИЈА АУ ЕУ, Русија Приклучок
Новак - 39 %

Hismith Вибратор Секс машина за Жени Мажи со вибратори Вагината првенство Продолжување Род НИ велика БРИТАНИЈА АУ ЕУ, Русија

Достапно за нарачка
DEN 7963.20
DEN 4858.00
Достапност:

Уживајте во неа
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Се справи со Чекори за Употреба 1.Е превозот дискретна за ова?
Неутрален пакување да се испорача производот, избегнување на срам, ти никогаш нема да знаете што сте ќе добиете без отворањето на кутијата, се Испраќаат од страна на курирската служба DHL. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.Контролор 5.Инсталирате еден од вклучена прилози на 1 3.
Hismith Вибратор Секс машина за Жени Мажи со вибратори Вагината првенство Продолжување Род НИ велика БРИТАНИЈА АУ ЕУ, Русија Приклучок
Секс Машина за Механичка Информации Излезен Напон : DC 12 V/24 V Влезен Напон : 100 до 240 V (Тоа може да се прилагоди да работи според вашата земја напон) Галење Брзина : 0 да 420 удари во минута Телескопски Движење Растојание : 6cm Секс Машина Изглед Информации Боја : Црна,Розова Машина Големина : 37cm*15cm*15cm (15inches*6inches*6inches) Прилагодливи Агол : -5 до 80 степен на Тежина : Околу 3kg
Пакет Вклучуваат (Она што е во кутијата) 1 x Секс Машина 1 x Напојување 1 x Приклучок Адаптер 1 x Кожата Дилдо Прилог(Должина 18cm,со Дијаметар од 3.Приклучете се на Власт,се сврти на knob switch 5.Ние нудиме многу метод на пратката,како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet, Сингапур Пост, холандски Пост, Post NL, Aramex, руски Воздух.Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по завршено плаќање.5 cm) 1 x Вагината Првенство Прилог 1 x Продолжување цевка 1. Ви благодарам многу!
Празник&викенд не includeed во работни денови. Да се осигура дека вие може да ја прими стоката на време, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, и го вклучите вашиот mobilephone број.Ние може да понуди било превозот метод што сакате да.Моторни 7. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Како што $1-$20, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар.Ротира 2 за да ја прилагодите ангел на бутане позиција 4.
Искрено се надевам дека сте задоволни со објектот, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.Прилог Конектор 2.Притиснете на сите 5 до планината машина за да се мазни површини 2. Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас .
Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз . Ве молиме не го испрати назад со себе без контакт со нас.Е HISMITH секс машина во парк сега?
На HISMITH секс машина е најновиот производ,ние го имаме во акции,ние можеме да брод на вашиот парцела во рок од 2 дена. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази .
Ако имате било какви прашања подоцна, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.Rotate 4 за да ја прилагодите брзината на Транспорт и бутане 6.Дали има мулти-приклучок?
Да, тоа се Американски стандарден приклучок, Европската адаптер приклучок, Австралија адаптер приклучок, велика БРИТАНИЈА адаптер приклучок (Можете да ја оставите вашата порака да ни каже што треба)
3 .Основна Плоча 6. Само за повикување само.Дали ви се нудат се Откажат Превозот услуга?
Да, ние може да понуди со Висока Дефиниција photoes на производи, како и.

За производот

боја:
Розова, црна
Тип На Објект:
Vibrators
Материјал:
Пластични
Тип:
Лежеше на
Број На Модел На:
STOY0430
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
HISMITH
Големина:
Approx 14.5 x 7 x 6 inches
Тип На Објект:
Секс Машина Пиштол
Материјал:
Тешко Пластика И Железо
На текст:
100V-240V,50/60Hz
Излез:
DC9-24V,100-1000mA
Карактеристики:
Автоматско Стигнале Прилагодливи
ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ Plug опции :
Dropshipping Прифатливо
Дискретна Пакување:
4PCS Слободни Приклучоци
боја:
Црно-Пинк
Стандард Додаток:
1*Напојување 1*Plug 1*месо дилдо
Телескопски растојание:
Околу 5cm

Избор на клиент