Нова Мода Топла Мажите не ' Рѓосувачки Челик Зглоб Види Месечината Фази Календар Види за мажи Metrosexual Носат Часовник Насмевка
Новак - 20 %

Нова Мода Топла Мажите не ' Рѓосувачки Челик Зглоб Види Месечината Фази Календар Види за мажи Metrosexual Носат Часовник Насмевка

Достапно за нарачка
DEN 838.08
DEN 671.00
Достапност:

Мода за Мажи Нерѓосувачки Челик Зглоб Види Месечината Фази Календар Види Metrosexual Носат Карактеристики :
Категории на производи : часовници
Движење : кварц
На рака материјали : челик појас
Лицето облик : тркалезна
Водоотпорен : никој
Применливи луѓе : машки
Посебни карактеристики : месечината, календар
Стил : спортот
Применливи подарок-давање прилики : рекламни промоции, деловни подароци, одмор, housewarming, роденден
Школка материјал : метал
Дијаметар на dial плоча : 45mm
Дебелина на dial плоча : 11.5 mm
Ширина на watchband : 33mm
Должина на watchband : 195mm - 220mm
Тежина на види : 132.8 g
Боја : сребрена и црна, сребрена и портокалова, црна и бела, црна и црвена, црна и портокалова, црна и сина
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Многу функционални нешто за секојдневниот живот.
Со тоа ќе може да добие точно на време.
Исто така, може лесно одговара на вашиот облека, и те прави убав.

За производот

боја:
црна, сина
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZS ZHISHANG
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
4.5 мм
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
22inch
Бендот Ширина:
30мм
Случај Дебелина:
10мм
Број На Модел На:
Рачни часовници
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Избор на клиент