Висок Квалитет; трговија на Големо; 750pcs; 6x25mm; Ребрести Пластични Сидро; Ѕидот Пластични Проширување Цевка Цевка; Ѕиден Приклучок; Base Завртки;
Новак - 10 %

Висок Квалитет; трговија на Големо; 750pcs; 6x25mm; Ребрести Пластични Сидро; Ѕидот Пластични Проширување Цевка Цевка; Ѕиден

Достапно за нарачка
DEN 695.52
DEN 626.00
Достапност:


Трговија на големо Пакување од 750 Ребрести Пластични Сидро; 6x25mm Ребрести Пластични Сидро; Ѕидот Пластични Проширување Цевка; Ѕиден Приклучок; Опис на Производот Ребрести пластична подлога работа со лим завртки. Идеален за anchoring во бетон, тула или wallboard. Сидро е отпорен на корозија. Пред drilled дупка е потребно. Работи и во тешко површини и шупливи површини каде што нема studs или обратете се зад површината Количина : 750 компјутери; Боја : зелена; Тежина : 370g

За производот

DIY Материјали:
Водовод
Тип:
водител на ѕид
Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
6x25mm
Материјал:
Пластични
Должина:
25mm

Избор на клиент