Вен Црна Аниме Рачно Насликани Чевли Дизајн Прилагодено Психо-да Помине Човек Жена е Висока Топ Платно Патики за Божиќ Подароци
Новак - 35 %

Вен Црна Аниме Рачно Насликани Чевли Дизајн Прилагодено Психо-да Помине Човек Жена е Висока Топ Платно Патики за Божиќ Подароци

Достапно за нарачка
DEN 3744.00
DEN 2434.00
Достапност:


Рачно насликани чевли
Бели Чевли
Процесот На Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1. Се впие чевли со вода 2.
Нашите клиенти се шири низ целиот свет, но уметноста доаѓа од животот со постои граница. Се нацрта скица 2.
Вен продавница има тим од дизајнери и сликари кои е составен од Вен, главниот дизајнер, и други сликари Алис, Мишел и Џенифер.Миење на чевли со регуларни сапун или детергент
3.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.
Купувачот Читање
Начин На Плаќање
Даночни/Custom Такса
Тоа е купувачот одговорност да се плати за сите даночни и обичај такса која може да се бара во некои земји, но ние ќе го понуди она што помош можеме да направиме за да им помогне на ослободување на парцели, и ако знаете како да се избегне данок или направи данок пониски, контактирајте со нас пред чевли се испраќаат.
Во изминатите 4 години, добивме многу позитивни повратните информации од клиентите, која е главната мотивација за нас да се оди напред. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат.​​
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент. Рачно насликани чевли тука се сите за својата посебност и индивидуалност.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено. Заврши
Вовед за да се перење рачно насликани чевли
1.
Дизајнер/Сликарот
Услуга На Клиентите
Логистика
Ова е значењето на Вен , кој се прави најдобро да се направи рачно насликани чевли удобно, убави, персоналните и практични. Вен има повеќе од 4 години работно искуство во понудата рачно насликани чевли.
Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода
4.
Вен чевли е Унисекс. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќе се избира од страна на себе си. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети. Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат.
Го прилагодите вашиот чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 5 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Вен, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли. Можете да најдете разни дизајн на аниме цртан филм, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија и др. Пополнете скица со боја
3.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.

За производот

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Обвивка Материјал:
Платно
елементи:
тотем
Пол:
Мажи
Функција:
Влијание resistance,Thermal,Waterproof,Breathable,Shock-Absorbant,Hard-Wearing,Anti-Slippery,Light,Balanced,Support,мала Тежина,Пот-Absorbant,Куќишта
Бренд Име:
Вен
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Стил:
Класици
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
Латекс
Применливи место:
Конкретни Кат
Горниот Материјал:
Платно
Затворање Тип:
Чипка-Up
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Број На Модел На:
503
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
Outsole Материјал:
Гума
Функција:
Рачно Насликани
Рачно Насликани Време:
15 Час

Избор на клиент