2000 ВРТЕЖИ во минута ТРКИ СПОЈКИ ИЗВОРИ за GY6 125cc 150cc 152QMI 157QMJ МОТОРИ СКУТЕР

2000 ВРТЕЖИ во минута ТРКИ СПОЈКИ ИЗВОРИ за GY6 125cc 150cc 152QMI 157QMJ МОТОРИ СКУТЕР

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


2000 ВРТЕЖИ во минута ТРКИ СПОЈКИ ИЗВОРИ за GY6 125cc 150cc 152 QMI 157 QMJ МОТОРИ СКУТЕР
Спецификација :
Овој производ е погоден за 152 QMI 157 QMJ сина 2000 RPM.3 производи како што е прикажано Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

За производот

Број На Модел На:
125
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE

Избор на клиент