2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Шарени Мода Outlook Брз и Лесен Осветлување Windproof Електронски Rechargable USB Flameless полесни
Новак - 5 %

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Шарени Мода Outlook Брз и Лесен Осветлување Windproof Електронски Rechargable USB Flameless полесни

Достапно за нарачка
DEN 600.00
DEN 570.00
Достапност:

Совршен за патување gadget Напојува од батерија. Не Гас/Гориво е потребно Може да се полни со користење на USB слот и не треба да се пополни гориво во тоа не создава пламен, тоа е electrically работи и еколошки, пријателски Користи интензивната топлина на светлина цигари Светла цигара во било кој временски Meterial : метал Батерија : Вграден-во Литиум батерија Моќност : DC5 V, Пакување; 1pc/меур торба Нема потреба USB кабел за Греење жица Боја : црна, златна, црвена, сина Шема : како следниве производ фотографии Полнење за 1 часа да се користи за осветлување 200 пати
Плаќање : Плаќањето треба да биде направено во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Ние ќе го испрати на производи во рок од 7 работни дена. Локалните должност или данок е за купувачот страна. Ние не плаќаат никакви давачки или данок во доставени земји. Ние прифаќаме зачувам само. Ова е достапен за Западот Унија, TT, Master Card, Visa и така натаму.
Повратни информации & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со нашата служба. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
КЛИЕНТИТЕ ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме изберете омилена боја на цел истакна или испратете ни пред исплата, Ако не, ние ќе испрати производи случајно. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да се одржи голема цел. Ние може да понуди подобро попуст. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашата цел количество е голем. Ако сакате да се измеша нарачки, pls контактирајте со нас пред да заврши на плаќање. Ако вашата земја не е достапна за Кина Пост Воздух Mail, pls контактирајте со нас преку е-Маил. Ние ги користиме кина пост mail за испорака. Ако имате посебни барање, ве молиме ги споделите со нас. Ние може да го користат EMS, DHL, ТНТ, UPS-от, Fedex, ако може да прифати да ја плати дополнителни трошоци.
Внимание : Бои ќе бидат различни бидејќи на различни екран. Ве молиме плаќање внимание кога ќе го поставите цел. Направете го миењето според перење настава на производи.

За производот

Употреба:
Цигара
Стил:
Електронски
Бренд Име:
WillBy
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
БС-1289

Избор на клиент