формално кратка должина сатен деверуша партија се облекуваат 2018 нова мода завој половина ракави фустани женска едноставен за партија H4164

формално кратка должина сатен деверуша партија се облекуваат 2018 нова мода завој половина ракави фустани женска едноставен за

Достапно за нарачка
DEN 1104.00
Достапност:

Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн. Фустанот не вклучува било accesories, како што се ракавици, свадбен превез и shawl crinoline petticoat ( емисија за слики ).
Тоа е подобро за нас .ви благодариме . Ако треба да се промени или промена на адресата ,pls се измени, тоа директно на Aliexpress.Ако ви се исполнат некои проблеми во испораката ,може да се консултираат за да можеме и да се реши во.За превозот дена,можете да ги прашате нашите услуги.Висина ( N )=___ инчи или cm(од врвот на главата на подот не вклучуваат чевли)
5. Ние обично знак на стоки за Low Cost на комерцијална фактура и ние се обидува да ви помогне да минимум или да се избегне GST или V.Колковите( I ) =___инчи или cm
4.ние одбие било друга адреса амандман преку е-маил.На снимката може само да се претвори околу телото е најдобар. Ние ви препорачуваме плаќаат со
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние само ќе брод да се потврди платежна адреса.
Ние силно совети што да се измери себе си ,а потоа ни даде вашата големина пред да се направи нарачка . Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 12 часа.Наддавање е за еден фустан само!
3.
Испорака
Со цел да се задржи стоката во добар квалитет, нашите искусни КК ќе тест секој производ строго пред пратката.
И ние, исто така може да се користи на други испорака начин(DHL,TNT,Fedex,UPS-от,итн.Половината( G ) =___инчи или cm до вашиот папокот 3cm
3. Предмети се испраќаат само по плаќањето е comfirmed. Сите Кина Пост-Mail или Epacket ,ние не може да гарантира облекуваат да пристигне вашата рака во еден месец, особено Бразил и русија . Цената што ја платиле за стоки исклучува било царина.ако сакате овој фустан за вашиот bridemaids или повеќе од еден фустан,ве молиме да се купи фустани едно време. За да испратите некоја e-mail, ве молиме кликнете на линкот "Прашајте го продавачот прашање" во горниот десен агол на оваа листа.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. Сите цената е во право, на нашата веб страница ,вашата цел може да се директно и ве молиме забелешка спецификација (особено боја)кои ви се потребни,или ние ќе ви ја испратиме стоката како што е нашиот опис.
3) ако сакате да се облекуваат на еден месец ,ве молиме контактирајте со нас да го изберат правото превозот начин да се сигурни дека ќе може да се добие во време
Оваа gown може да биде сопствени направени според вашите мерења. ви благодариме
Овој фустан со градник во изградба
Кога ќе се направи нарачката ,ве молиме оставете порака за да ни кога сакате фустан во ред .
оваа услуга е бесплатна полнење
2) АКО ИМАТЕ ВАШИОТ ВИСТИНСКА ГОЛЕМИНА ,ВЕ МОЛИМЕ ИСПРАТЕТЕ ЈА НА НАС ЗА НАС ДА СЕ ПРОВЕРИ ПРЕД ДА СЕ НАПРАВИ НАРАЧКАТА
Ако стандардна големина е во ред ,ве молиме оставете порака за да ( НИ* ок ) за да ја нас да организираме наскоро . Фустан кој НЕ Може да Се Направи во Custom Size .
На Пример : Големина на единица : cm или инчи. Ако ви треба парче стока за примерок или вашиот побарувачката е голема, ве молиме,контактирајте со нас . Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација.
Како да се изберете големина?
1) нашите фустани материјал без гума за џвакање ,особено половината големина не може да биде поголем .
Моделот висина без чевли е за 165cm (65inches)
Th e обично пратката начин на други земји, што се користи е или ЕМС КИНА ПОСТ MAIL.

За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Број На Модел На:
H4164
Декорација:
Лак
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
едноставна
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Колено-Должина
Возрасна Група:
Возрасни
Вистински Слики:
No
Ткаенина Тип:
Сатенски
Деколте:
V Деколте

Избор на клиент