Перница случај за кревет Кралицата Големина 21*31 Водоотпорен Перница Заштитник Мазна pillowcase За Bedbug и влажни Zippered Перница Опфаќа

Перница случај за кревет Кралицата Големина 21*31 Водоотпорен Перница Заштитник Мазна pillowcase За Bedbug и влажни Zippered

Достапно за нарачка
DEN 1007.52
Достапност:


Кралицата Големина 21*31" 1 Пар Мазна Водоотпорен Allerzip Перница Заштитник Pillowcase За Кревет Грешка и Кревет Мокрење
Горниот Материјал : 100% полиестер поврзана ткаенина ламинатни со TPU
Големина : Стандард 21*27"
Кралицата 21*31"
Кралот 21*37"
50x70cm
Пакување : 1pair во ЈП торба
Aller Zip Мазна перница заштитници се дизајнирани за алергија на страдалниците, да обезбеди заштитна бариера против грини, бактерии и други видови на алергенси. Едноставно поставете ја лесен-за-користење Aller Zip Мазна перница заштитници над вашиот перници и поштенски затвори.
перница заштитници не само што нудат на крајниот алергија и кревет грешка заштита, но нашата перница опфаќа се air пареа porous, водоотпорен, ќе помогне да се спречи дамки и се абсорбента. Aller Zip перница заштитници се кул и удобно да спијат на, комбинирање на удобност со ресторативна, алергија-слободен спиење. Aller Zip перница заштитници се машина перат и собори суви се подготвени за крајна погодност.
Aller Zip Мазна Перница ги Покрива Се : The ultimate во алергија на заштита потврдија од Entomology Лабораторија да биде кревет грешка залак доказ Прашина мите Заштитни бариери против алергени како што се пет првут и полен Воздух пареа porous, водоотпорен и абсорбента Кул и удобно да спијат на Мека, мазна површина Машина перат и да се во можност да ја собори сува Лесно да се вклопиЗа производот

Големина:
53X79cm
Употреба:
Болница,Дом
тема count:
200TC
Стил:
Обична
Број На Модел На:
перница заштитник
Функција:
Водоотпорен,Еко-Пријателски
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Pillowcase
Ткаенина Count:
20
is_customized:
Yes
Сексуално Сугестивна:
No
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Pillowcase
Големина:
Queen
Должина:
For Double Bolster

Избор на клиент