Печатени Црна Сурфање Leggings Жените Пливаат Хулахопки Пливање Панталони Заштита Од Сонце Брзо Сушење
Новак - 30 %

Печатени Црна Сурфање Leggings Жените Пливаат Хулахопки Пливање Панталони Заштита Од Сонце Брзо Сушење

Достапно за нарачка
DEN 511.20
DEN 358.00
Достапност:


Промоција : 5% ПОПУСТ за 2 парчиња или повеќе
Женски Хулахопки / Leggings
Модел# : Digital31
Материјал : Lycra ( 82% Најлон + 18% Spandex)
Дизајн : За жените, Дигитални Печатени, Заштита од Сонце
Карактеристики : Двете стилски и удобно Мека дише, брз сува, лесни и еластичен УВ Blcking 98.8% Мода Дигитални Печатени
Големина Водич : Големина Половината(cm) на Колкот(cm) Должина(cm) Тежина(kg) S 60 cm 74 см 82 см 40-43 kg M 64 cm 78 см, 84 см 43-54 kg L 68 см 82 см 86 см 54-60 kg XL 72 см 86 см 90 см 60-70 kg
1. Ако вашата висина, големина и вашата тежина големина се контрадикторни едни на други, а потоа тежината големина може да се препорача.
2. Прирачник за Мерење, за референца. Ве молиме прифатете го Грешка Опсегот е околу 2-3cm (Околу 1 Инч) податоци
Само Leggings за продажба, ако сакате да го Врвот (Кошули), ве молиме кликнете на сликата подолу за купување
Модел Шоу :

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Тесни
Спорт Тип:
работи
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
58-70cm
Број На Модел На:
Digital31

Избор на клиент