Твин Турбо Кертриџ CHRA K03 17 16 53039700017 078145702S 078145702R H L 078145704D 078145704H L R S C За AUDI S4 A6 AJK 2.7 L
Новак - 10 %

Твин Турбо Кертриџ CHRA K03 17 16 53039700017 078145702S 078145702R H L 078145704D 078145704H L R S C За AUDI S4 A6 AJK 2.7 L

Достапно за нарачка
DEN 7079.52
DEN 6372.00
Достапност:

ние само може да добиете вашите пари кога ќе ја прими стоката и да го потврди испорака.
Понекогаш пакет може да остане во царинските за долго време.7 Т (C5) Десната страна 1999-2001 250 HP СЕ V6 3. на овој начин ние би можеле да се провери за испорака проблеми
Превозникот ние секогаш користете се EMS,DHL, FEDEX и Воздухот Пост.7 L T (C5)
Примена на моторот : AJK СЕ БЕС ТЕРМИНИ 2. Ние го ценат тоа.7 Т (C5) Десната страна 1999-2001 230 HP AJK V6 2. Кога ќе не доби пакет во 15days по породувањето, ве молиме да не информирате или контактирајте со вашиот локален изразат агенцијата. Ве молиме да се разбере меѓународен превозот.
ако производите се оштетени со неточни операција или отвори и поправени приватно. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. :
53049880016+53049880017 53039700016+53039700017 ОЕМ БР.7 L T C5 S4 НОВ Модел : K03 K03-16 K03-17 Дел БР. товарни е досадно од страна на купувачот.7 Т (C5) левата страна 1999-2001 250 HP СЕ V6 3.7 Т (C5) левата страна 1999-2001 230 HP AJK V6 2. школка нула, масло излегуваат во јавноста итн.
Сите објекти што доаѓаат со следење на број, кој може да се следи онлајн. предизвикани од производство грешки.7 Т (C5) левата страна на Моторот : AJK V6 1.Опис на производот Твин Турбо Турбополнач Кертриџ CHRA K03 53039880016 53039880017 53039700016 53039700017 078145701 R 078145702 R За AUDI S4 1997-01 A6 Allroad 1999-01 Моторот : AJK СЕ БЕС ТЕРМИНИ V6 2.
Производите ќе бидат внимателно селектирани пред испраќање. Ви благодариме за разбирањето.7 Т (C5) десната страна на Моторот : AJK V6 1.
Нашите Службеници Часови :
24 часа 7days онлајн услуга.и Зачувам се бесплатни за посетителите.
Ако се направи исплата на Али express Со Зачувам,тоа значи на вас, како трета страна да Али express,Па ќе се безбедни.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш. :
078145701 S 078145701 R/H/L 078145703 D 078145703 H/L/R/S/C/Б 078145702 S 078145702 R/H/L 078145704 D 078145704 H/L/R/S/C/Б Апликација возило :
За AUDI S4/A6/A6 Allroad 1997-2001 2.Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Пакување Детали :
· Контактното Пакување : Водоотпорен пластична амбалажа
· Надворешното Пакување : Извоз тетрапак пакување со foampuff
· Прилагодено пакување е на располагање
За Испорака :
Генерално ,објектите ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по извршената уплата.7 L K03-016 53039700016 53039880016 078145701 S 078145701 R 078145701 L 078145703 S 078145703 B 078145703 C 078145703 D 078145701 H За Ауди А6 2.За Audi S4 левата страна 1997-2001 265 HP AZB / ТЕРМИНИ V6 K03-016 53039700017 53039880017 078145702 S 078145704 S 078145704 R 078145704 L 078145702 H 078145704 C 078145704 B 078145702 L ЗА Ауди А6 2. Во овој случај, ние ќе испрати комплет за поправка или нови chra или нови турбополнач со клиент за слободни.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме не заборавајте да се најавите на вашата сметка и да го оставите вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за цел.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.
Гаранција&Враќа :
Сите предмети имаат една година гаранција.

За производот

Број На Модел На:
K03 53039880016 53039880017 За AUDI S4 A6 1997-01 AJK СЕ ТЕРМИНИ V6 2.7 L
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Објектот :
K03 K03-16 + K03-17 Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Core
Дел Број:
53049880016 53049880017 53039700016 53039700017
OE БР.:
078145701S 078145701R H L 078145703D 078145703H/L/R/S/C/Б
OE БР..:
078145702S 078145702R H L 078145704D 078145704H/L/R/S/C/Б
Апликацијата возило :
За Audi S4 A6 Allroad 1997-2001 2.7 L T (C5) S4
Примена на моторот :
AJK СЕ БЕС ТЕРМИНИ V6 2.7 L 230HP 250HP 265HP
Тип На Објект :
Близнаци Turbos Турбополнач CHRA
Гаранција време:
12 месеци
Модел:
K03 53039880016 53039880017 За AUDI S4 A6 1997-01 AJK СЕ ТЕРМИНИ V6 2.7 L

Избор на клиент