Слатка Бел 10set Антички сребрен Алуминиум Камео Diplopore Одговара 20mm кол Круг Cabochon Pendant Settings+чисто стакло cabochons A4245-1
Новак - 10 %

Слатка Бел 10set Антички сребрен Алуминиум Камео Diplopore Одговара 20mm кол Круг Cabochon Pendant Settings+чисто стакло cabochons

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:


Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
A4245-1
Објектот Количина
10 set/групи
Објектот Материјали
Цинк метални легури(Кадмиум Бесплатно)
Објектот Главно Бои
Античкиот Бронза Мравка ique сребро Антички злато
Објектот Околу Големина
28*35mm(Одговара 20mm кол)
Објектот Форма
Cabochon Pendant Settings
Мерка Конверзија
1cm=0.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
копното.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.393 инчен 1 инч=2. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Слатка Бел
10 set/многу Антички Легура Камео Diplopore Одговара 20mm кол Круг Cabochon Pendant Settings + чисто стакло cabochons A4245-1
Точка Бр. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
4.2g
Производ Карактеристики:
cabochon pendant settings
Објектот Ширина:
2.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
3.5cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Големина:
28*35mm(Fit 20mm dia)
Објектот Дијаметар:
2cm
Број На Модел На:
A4245-1
Боја :
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички злато
Големина :
28*35mm(Одговара 20mm кол)
Количина :
20 сет
Парична казна или Моден:
Моден
Позлата:
Античкиот Бронза Позлатен Антички сребрен Позлатен
Место на Потекло :
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент