вода кул турбо core GT2052V турбо chra 144112X900 14411-2X900 144112X90A 14411-2X90A 14411VC100 14411-VC100 за Моторот ZD30ETi
Новак - 30 %

вода кул турбо core GT2052V турбо chra 144112X900 14411-2X900 144112X90A 14411-2X90A 14411VC100 14411-VC100 за Моторот ZD30ETi

Достапно за нарачка
DEN 5664.00
DEN 3965.00
Достапност:

За NISSAN Patrol 3. Овие трошоци се на купувачот одговорност.0 L, моторот код : ZD30 DDTI, година : 2002 година-
3.0 Ди
01/1999-
229 ZD30 ETi
116 Kw
3000 кзм
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот. Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.
вода кул турбо core GT2052 V турбо chra 144112 X900 14411-2 X900 144112 X90 A 14411-2 X90 A 14411 VC100 14411-VC100 за Моторот : ZD30 ETi
Материјал : к18
гаранција : 12 Месец
Дел број и OEM број :
724639 / 705954 / 724639-0002 / 724639-0004 / 724639-0006 / 724639-5002 S / 724639-5004 S / 705954-0006 / 705954-0009 / 705954-0015 / 705954-0017 / 7246390002 / 7246390004 / 7246390006 / 7246395002 S / 7246395004 S / 7059540006 / 7059540009 / 7059540015 / 7059540017 / 144112 X900 / 14411-2 X900 / 144112 X90 A / 14411-2 X90 A / 14411 VC100 / 14411-VC100
1. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.0 L, моторот код : ZD30 DDTI, година : 2001-
2.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Грижа на клиентите Како клиент на нашите CHRA, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.

За производот

Бренд Име:
westmove
Автомобил Производител:
Nissan
Модел Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Име На Модел:
турбо полначот турбина турбополнач 3.0 Ди 3.0 3.0 L L 7059540017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14inch
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Висина:
14inch
Објектот Тежина:
2.1kg
Материјал Тип:
144112X900 14411-2X900 144112X90A 14411-2X90A 14411VC100 14411-VC100
Frequence Опсег:
7246390006 7246395002S 7246395004S 7059540006 7059540009 7059540015
Специјални Функции:
705954-0006 705954-0009 705954-0015 705954-0017 705954 0015 0017
Поставување на Возило:
724639 0006 724639 5002S 724639 5004S 705954 0006 705954 0009
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Избор на клиент