Rarelock Божиќ Материјали Златна Дигитални Електрично Заклучување на Вратата за Дом, Канцеларија, Хотел DIY Безбедност на Хардвер
Новак - 5 %

Rarelock Божиќ Материјали Златна Дигитални Електрично Заклучување на Вратата за Дом, Канцеларија, Хотел DIY Безбедност на Хардвер

Достапно за нарачка
DEN 9552.00
DEN 9074.00
Достапност:


Име : Rarelock Божиќ Материјали Дигитални Електрично Заклучување на Вратата за Дом, Канцеларија, Хотел DIY Безбедност на Хардвер
Предмет : ZS45
Заклучување Тип : Електрично Заклучување На Вратата
Key Type : RF стр roximity картичка или Mifare1 стр roximity картичка
Материјал : Цинк Легура
Нето Тежина : 3400g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 3600g / ЕЕЗ
Пакет : Картон
Технички Параметар :
1 Работен напон : 6 V (4 клетки)
2 Статични потрошувачка на енергија : roximity картичка на компанијата TEMIC RF во сад , или Mifare1 стр roximity картичка на компанијата ФИЛИПС во Холандија
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.
Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ве молиме да го потврдите вашето информации(име и презиме, поштенски код, телефонски број, итн.) повторно пред купување.
2. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
3. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Русија или Јужна Америка Земји .
4. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил .
5. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
6. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Комуникацијата е Најдобар Начин да се решат проблемите.

За производот

боја:
1SET Насока НА, 1SET Насока Б, 1SET Насока C, 1SET Насока D
Бренд Име:
R
Број На Модел На:
ZS45
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Материјал:
Цинк Alloyt и ABS
Примена:
метал сребро.
специјалност:
Златна Дигитални Електрично Заклучување На Вратата
боја:
Golden
Тежина:
3600g

Избор на клиент