16534-Ф1 ,50cm*50cm 2 колор микс цвеќиња Серија памучна ткаенина , diy рачно изработени комбинација памучна крпа, домашен текстил Бесплатен превозот
Новак - 22 %

16534-Ф1 ,50cm*50cm 2 колор микс цвеќиња Серија памучна ткаенина , diy рачно изработени комбинација памучна крпа, домашен текстил

Достапно за нарачка
DEN 201.60
DEN 157.00
Достапност:


започнете
крај 1. Материјал : 100% Памук 2. Големина на : 50*50cm (намалување од страна на рака, за грешка +-2cm) 3. Боја : 2 бои, како слика покажува 4. Пакет содржина : 2 парчиња/многу (2 дизајни, секој дизајн 1piece), Не може да се избере дизајн. 5. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Nonwoven Техника:
Ламинат
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
50cm
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Стил:
Цвеќиња

Избор на клиент