40pcs/многу 50mm, Кристално Стакло Фацетирани Топка За Бесење Лустерот Призмата Pendant Делови Бесплатен Превозот
Новак - 10 %

40pcs/многу 50mm, Кристално Стакло Фацетирани Топка За Бесење Лустерот Призмата Pendant Делови Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 6000.00
DEN 5400.00
Достапност:


Име : кристал лустерот топка
Големина : 50mm
Материјал : K9 КРИСТАЛНО
МИНИ ЦЕЛ : 40 PCS
Плаќање
Прифаќаме само зачувам alibaba само, а плаќањето мора да се расчисти во 5days на аукција крајот. Објектот ќе биде испратен во 3 работни дена по приемот на плаќање.
Превозот цел ќе биде предаден преку DHL или Хонгконг , трае околу 4-6 дена. Глобалната воздухопловната обично трае подолго од домашни пратки, околу 15-25 дена за светот.
Во комбинација превозот е достапен : Комбинираат превозот цена е достапен, но тоа е различно во зависност од различни предмети. Ако сакате да ЕМС express , ве молиме ни e-mail за детали. Важно давачки или даноци трошоци не се вклучени во оваа точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот reposiblity.
Термини на Секој проблем, само нас контакт пред да конкурираат, Ако имате проблем со вашата нарачка, контактирајте со нас веднаш штом ќе може да. Ние ќе се обидеме да го реши секој проблем. Повратни информации : Позитивна повратна информација е секогаш добродојдена. Ве молиме да бидат љубезни и ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
50mm
Должина:
50mm
Висина:
50mm
Ширина:
50mm
Број На Модел На:
50mm
Име:
кристал лустерот топка
боја:
Транспарентна
Големина:
50mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент