Бесплатен Превозот 79 Серија 8valuesx2pcs=16pcs Напонски Регулатор Избрани за Полнење 7905 7906 7908 7909 7912 7915 7918 7924
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот 79 Серија 8valuesx2pcs=16pcs Напонски Регулатор Избрани за Полнење 7905 7906 7908 7909 7912 7915 7918 7924

Достапно за нарачка
DEN 367.68
DEN 349.00
Достапност:


-Да се Вреднува clients
Тука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани. Ве молиме clicke нив да се добие линкови.
+++++++++++++Препорачуваме предмети+++++++++ве Молиме да се кликне погоре за да најдете линкови+++++++++Благодарам+++++++++++++++++++
Бесплатен Превозот 79 Серија 8valuesx2pcs=16pcs Напонски Регулатор Избрани за Полнење 7905 7906 7908 7909 7912 7915 7918 7924
100% Сосема нов
Листата на вредности : 7905 L7905 CV 7906 L7906 CV 7908 L7908 CV 7909 L7909 CV 7912 L7912 CV 7915 L7915 CV 7918 L7918 CV 7924 L7924 CV
Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.
Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.
Ова е нашата продавница :
Ви благодариме!
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам или други начини на плаќање начин како ви се допаѓа.
Испорака :
1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPS-от или Воздухопловната за превозот метод.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата
3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет
4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел
Гаранција : 100% Пари Гаранција За Враќање.
1.Поради делови ние продаваме се 100% тестирано и висок ризик на корисникот грешка,ќе мора да обезбеди детали за поправки направени ,резултатите од тестот ,и фотографии долго со вашето барање.
2.Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или prdoucts кои не се користат, под нормални работни услови.
3.Враќање точка мора да биде во оригинал исто како и ние испрати.
4.Купувачот да се плати за враќање превозот надомест.
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. така Било која од вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ако не сте 100% задоволни, ве МОЛИМЕ да не остави неутрални или негативни повратни информации пред да ни се обратите за помош. Вие порака во Трговијата со датотеки, или во Пошта ќе се одговори во рок од 24 часа.

За производот

Бренд Име:
ZZYADE
Број На Модел На:
7905 7906 7908 7909 7912 7915 7918 7924
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
Throught Дупка
Тип:
triode транзисторски
Состојба:
Нови
оригиналниот:
Кина
во парк:
Yes

Избор на клиент