2018 Нови Побрзаа Копчиња Scrapbooking Прибор трговија на Големо Печурки Месинг Копчето До Кошула, Палто Волнени Ретро Стил Тока 30pcs
Новак - 0 %

2018 Нови Побрзаа Копчиња Scrapbooking Прибор трговија на Големо Печурки Месинг Копчето До Кошула, Палто Волнени Ретро Стил Тока

Достапно за нарачка
DEN 278.40
DEN 278.00
Достапност:


За производот

боја:
12mm бронза, 12mm антички сребрен, 15mm бронза, 15mm антички сребрен, 18mm бронза, 18mm антички сребрен, 20mm бронза, 20mm антички сребрен, 25мм бронза, 25мм антички сребрен
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Магнетно,Еко-Пријателски,Перат
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Техника:
позлата
Декорација:
Никој
Стил:
Месо тело
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TYB-1023
Метал Тип:
Дувачкиот
Големина:
12mm 15mm 18mm 20mm 25mm

Избор на клиент