Топла Tulle За Прозорец Римски Завеса Везени Voile Чиста Завеси за Кујна Скрининг 1PCS

Топла Tulle За Прозорец Римски Завеса Везени Voile Чиста Завеси за Кујна Скрининг 1PCS

Достапно за нарачка
DEN 287.52
Достапност:


За производот

Големина:
W80cm xH100cm, W80cm xH120cm, W80cm xH150cm, W80cm xH180cm, W80cm xH200cm, W80cm xH220cm, W80cm xH250cm, W80cm xH270cm
Бренд Име:
Wholehome
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Тип:
Римската Завеса
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Вграден-во
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Ткаени
Шема:
Флорални
Стил:
Пастирски
Локација:
Кујна
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
Моделот Печатени Tulle Voile
is_customized:
Yes

Избор на клиент