Моден Шарени Линии на Црна Фитнес Leggings Висока Половината Еластични Влакна Аеробна Вежба Жените Тренингот Панталони Полна Големина S-4XL

Моден Шарени Линии на Црна Фитнес Leggings Висока Половината Еластични Влакна Аеробна Вежба Жените Тренингот Панталони Полна

Достапно за нарачка
DEN 719.52
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
539707241847
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Печати

Избор на клиент